Kozmetika

Masáž tváre a dekoltu

Masáž tváre patrí medzi najstaršie kozmetické úkony v boji so starnutím pleti. Má relaxačný a regeneračný účinok, vyhladzuje vrásky a prekrvuje pokožku. V neposlednom rade odstraňuje únavu a prináša celkové uvoľnenie napätia. Pomocou ultrazvuku sa vaša pleť vypne a nadobudne mladší vzhľad, vrásky sú menej viditeľné.

Prístrojové ošetrenie pleti

Diagnostika pleti

Než začnem robiť konkrétne ošetrenie, zhodnotím stav a tip Vašej pleti. Po konzultácii Vám navrhnem ošetrenie, ktoré bude vhodné pre Vás a hlavne s viditeľným výsledkom 

Ozonizér

Ozonizér patrí medzi základné vybavenie kozmetiky.
Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej a seborreickej pleti.
Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu.
Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia.
Vzniká tým rozšírenie kapilár, zlepší sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné učinky.
Jeho používanie zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku.
Prístroj slúži na dezinfenkciu pleti po hĺbkovom čistení.
Má antiseptické a dezinfekčné účinky. 

Ultrazvukové ošetrenie pleti

Pomocou ultrazvuku sa vpravuje výživné sérum do hlbších vrstiev pokožky. Výsledok je viditeľný okamžite, vypnutá a hydratovaná pleť, vrásky sú zjemnené. Opakovaním dosiahneme dlhšie trvajúci efekt a zlepšenie prekrvenia pokožky.

Ultrazvukové čistenie pleti

Skin Scrubber je moderný spôsob čistenia pleti, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania. Je to moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Pravidelné čistenie ultrazvukom zlepšuje stav pleti.

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových násadcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí. Rieši, jemnosť pleti, vrásky, pigmentové škvrny, jazvičky po akné.

  • Odstraňuje nečistoty z pleti a znižuje tak tvorbu akné
  • Odstraňuje jazvyčky, čierne bodky a jemné vrásky
  • Revitalizuje pleť
  • Zrýchľuje tvorbu kolagénu, pokožke navracia pružnosť
  • Obnovuje pleť poškodenú slnkom, odstraňuje pigmentové škvrny
  • Kúra pozostáva zo 4 – 8 ošetrení v dvojtýždňových intervaloch

Po zákroku sa aplikuje ukľudňujúce sérum pomocou ultrazvuku. V najbližších 2-3 dňoch je potrebné vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu. 

Dĺžka ošetrenia 45 minút

Profesionálne kúry- vyditeľné omladenie na tvár a očné okolie

Potrebujete aby ste mali viditeľné výsledky ihneď? Žiadny problém. Vyberiem Vám to čo vaša pleť potrerbuje. Výsledok je viditeľný okamžite, vypnutá a hydratovaná pleť, vrásky sú zjemnené. Opakovaním dosiahneme dlhšie trvajúci efekt a zlepšenie prekrvenia pokožky.